top of page

PŘÍBĚH PEKÁRNY NOSTRESS

pekarna nostress

Co neumíme, neděláme.
Kde má být máslo, je máslo..a kde má být smetana, je smetana.

Psalo se září roku 2018 a poprvé své dveře světu otevřela Pekárna NOSTRESS BAKERY, která je splněný sen alžírského šéfkuchaře Kheireddine Benmissiho, který žije v Praze již dvacet pět let.

 

Didin Benmissi začínal před lety vařit v La Perle v Tančícím domě pod vedením michelinského šéfkuchaře, kde se přiučil, jak na složitou ale jedinečnou francouzskou cukrařinu. Následovala zkušenost z holešovické Rhapsody a hotelu Villa Voyta. V NOSTRESS CAFÉ RESTAURANT připravoval lahůdky inspirované lidmi, které tam za svoji čtrnáctiletou kariéru potkal a také se tam rozhodl začít budovat pekárnu s cukrárnou, která nese název NOSTRESS BAKERY, tak jak ji nyní znáte i vy. Nápad založit svoji vlastní pekárnu vznikl v době, kdy nebyl spokojen s tehdejšími dodavateli chleba a tak nyní peče svůj vlastní, který dodáváme i do již zmiňované NOSTRESS CAFÉ RESTAURANT.

Tento zprvu velký sen se podařilo realizovat a naše Pekárna se těší již čtyři roky velké oblibě, nejen mezi obyvateli města pražského, ale také turistů z různých zemí, není to totiž pouhá pekárna, ale je to místo s duší, které Vás láká k posezení u kávy, dezertů či oběda. Naše Pekárna je místo, kde si můžete užít chvíli v klidu, sejít se s přáteli nebo třeba na pracovní schůzce.

 

Didine si do svých pokrmů pečlivě vybírá kvalitní a zejména lokální suroviny, ale do některých specialit si necháváme dovážet suroviny z různých koutů světa, tak abychom Vám mohli připravit naprosto autentický zážitek. Každý z produktů osobně vyvíjel, dlouho hledal tu správnou mouku na pečení chleba a celé týdny experimentoval, než se mu podařilo dosáhnout dokonalosti v každém soustu.

Není to ale jen Didin, za naším šéfkuchařem stojí také tým čtrnácti skvělých lidí, kterým pod rukama vznikají všechny skvělé lahůdky, které u nás máte možnost ochutnat, v našem menu najdete francouzské dorty, koláče, croissanty, bagety, skvělý chleba a všechny poklady z kulinářského světa.

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu a budeme rádi, když s sebou přivedete vaše blízké a vychutnáte si naše jedinečné pochoutky v té nejlepší společnosti.

 

Manažerský tým Pekárny NOSTRESS

Didin Benmissi

Didin  Benmissi

  • Black Instagram Icon

Šéfkuchař, inovátor a spolumajitel

Karin Poláčková

Karin Poláčková

  • Black Instagram Icon

Provozní manažerka

bottom of page